About Us

[vc_row wrap_container=”yes” css=”.vc_custom_1534896586831{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 45px !important;}”][vc_column]

ПРО НАС

[vc_row_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-md-8″][vc_column_text]Перше знайомство з теплою підлогою відбулося ще 2009 року. Після того, як ми зрозуміли, що теплу підлогу можна використовувати як опалення, повністю переглянули технологію монтажу. З того часу ми практично завжди використовуємо більше 60% площі приміщення для теплої підлоги. Революцією на ринку теплих підлог зробила інфрачервона плівка. Вона завоювала довіру покупців тим, що споживає електроенергії вдвічі менше, ніж кабельна тепла підлога. Монтується досить просто і можна монтувати відразу на підкладку під ламінат, ковролін, лінолеум.

Виробники, які представлені на нашому сайті, перевірені 10-річним досвідом використання. Теплі підлоги стали використовувати як опалення офісних центрів, кінотеатрів та промислових заводів. У 2019 році компанія Heat Plus продала 1000м2 інфрачервоної плівки на завод в Одесі. Це означає, що плівка впевнено входить у промисловий сектор.

Ми віримо, що тепла підлога повністю витіснить не екологічні методи опалення, а електроопалення повністю замінить не економні твердопаливні котли і стане класичним опаленням у висотних будинках.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”support-block” offset=”vc_col-md-4″]

БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА

Бесплатна доставка від 4000 грн

Повернення товару та грошей

100% повернення грошей

Підтримка покупців 24/7

Працюємо у воєнний стан

[/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Всі результати пошуку