About Us

ПРО НАС

Перше знайомство з теплою підлогою відбулося ще 2009 року. Після того, як ми зрозуміли, що теплу підлогу можна використовувати як опалення, повністю переглянули технологію монтажу. З того часу ми практично завжди використовуємо більше 60% площі приміщення для теплої підлоги. Революцією на ринку теплих підлог зробила інфрачервона плівка. Вона завоювала довіру покупців тим, що споживає електроенергії вдвічі менше, ніж кабельна тепла підлога. Монтується досить просто і можна монтувати відразу на підкладку під ламінат, ковролін, лінолеум.

Виробники, які представлені на нашому сайті, перевірені 10-річним досвідом використання. Теплі підлоги стали використовувати як опалення офісних центрів, кінотеатрів та промислових заводів. У 2019 році компанія Heat Plus продала 1000м2 інфрачервоної плівки на завод в Одесі. Це означає, що плівка впевнено входить у промисловий сектор.

Ми віримо, що тепла підлога повністю витіснить не екологічні методи опалення, а електроопалення повністю замінить не економні твердопаливні котли і стане класичним опаленням у висотних будинках.

БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА

Бесплатна доставка від 4000 грн

Повернення товару та грошей

100% повернення грошей

Підтримка покупців 24/7

Працюємо у воєнний стан

Всі результати пошуку