About UsAbout Us

О НАС

Перше знайомство з теплою підлогою відбулося в 2009 році. Після того як ми зрозуміли, що теплу підлогу можно використовувати як основне опалення, ми повністю переглянули технологію монтажу. З того часу ми завжди намагаємося заповнювати 60% площі приміщення теплою підлогою. Революцію на ринку зробила інфрачервона плівка. Вона завоювала довіру покупців тим, що споживання електрокнергії в 2 рази менше, ніж кабельна підлога. Монтаж простий і монтувати можно під ковролін, ламінат, лінолеум. А не тільки під стяжку.

Виробники, які представлені на нашому сайті перевірені 10-ти річним досвідом використання. Теплу підлогу почали використовувати в якості опалення офісних центрів, кінотеатрів та промислових заводів. В 2019 компанія Heat Plus продала 1000м2 інфрачервоної плівки на завод в Одессі. Це означає, що плівка впевненно захоплює промисловий сектор.

Ми віримо, що тепла підлога повністю витіснить не екологічні методи опалення. А електроопалення повністю замінить не екологічні методи опалення, твердопалевні котли. Та стане класичним методом опалення.

БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

Бескоштовна доставка від 3000 грн.

ПОВЕРНЕМО ГРОШІ

100% повернення грошей

Онлайн підтримка 24/7

Пишіть в будь-який час

Реалізовані проєкти (Електроопалення)

Всі результати пошуку